Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie

Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie to praktyczny konkurs biznesowy skierowany do studentów i wykładowców z całej Polski. Trzyosobowe zespoły studenckie zarządzają wirtualnymi firmami, używając Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS.

Gra o Karierę

Droga Studentko, Drogi Studencie, wejdź do gry razem z nami! Najbliższy tydzień zapowiada się niezwykle inspirująco i rozwojowo! Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego projektu „Gra o karierę”, który potrwa aż do piątku.

21. edycja Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce.

Wolontariat Wakacyjny i Praktyki DPD - Żmiąca 2024

Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera organizuje wakacyjne dwunastodniowe turnusy w lipcu dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych (domów dziecka), rodzin zastępczych oraz rodzin w kryzysie.