Webinar: Medycy w akcjach humanitarnych

Polska Misja Medyczna zaprasza medyków oraz naszych sympatyków na spotkanie, którego celem jest prezentacja warunków pracy wolontariuszy medycznych na misjach humanitarnych.

ZUS dla Studenta

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru czasopisma "ZUS dla Studentów" wydawanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Komunikacja interpersonalna, czyli jak gadać, żeby się dogadać? - Warsztaty z doradcą zawodowym dla studentów UMP

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych zaprasza wszystkich studentów UMP na czwarte spotkanie z doradcą zawodowym w dniu 14.12.2021 r., godz. 16.30-17.30. Zaplanuj swoją karierę, dowiedz się jak skutecznie się komunikować!

Rekrutacja na staże dla studentów UMP 2022

Zapraszamy do uczestnictwa w rekrutacji na organizowane w ramach projektu pn.: „Uniwersytet z Misją - Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu” staże dla studentów UMP.