Nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiego

Zarząd Powiatu Kłobuckiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów uczelni medycznych kierunku lekarskiego.

Poznaj kulisy powstawania konferencji - trwa rejestracja do programu Junior Staff I Forum Ochrony Zdrowia

W dniach 19-20 czerwca w Pałacu Wąsowo k. Poznania, odbędzie się I Forum Ochrony Zdrowia. Do tej pory dyskusje prowadzone wokół tematów związanych z ochroną zdrowia były częścią Forum Ekonomicznego. Teraz FOZ staje się samodzielną konferencją.

Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców Global

EYE Global (Erasmus for Young Entrepreneurs Global) to międzynarodowy program, który pozwala początkującym przedsiębiorcom z Europy wyjechać za granicę i współpracować...

Urząd Miasta Poznania przyjmuje zgłoszenia na płatne staże

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania przyjmuje zgłoszenia na 4-miesięczne płatne staże. Aplikuj do 15 czerwca!