"Pokora. Akceptacja. Uważność" oraz "Pozytywne podejście. Wiara" - bezpłatne spotkania dla studentów

Szanowni Państwo, zapraszamy na bezpłatne spotkania dla studentek i studentów w Centrum Medycznym HCP Szpitalu im. Św. Jana Pawła II w Poznaniu. Spotkania dotyczą: kompetencji, umiejętności, kształtowania dobrych nawyków w pracy.

"Praca w zespole. Umiejętność budowania mostów" oraz "Troska o drobne rzeczy. Porządek" - bezpłatne spotkania dla studentów

Webinar w ramach projektu „Rzecznicy Talentów”

Już 17 czerwca zapraszamy na kolejny webinar w ramach projektu „Rzecznicy Talentów”! Temat: Praktycznie (wszystko) o strategii ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej i roli rzecznika patentowego w Twoim biznesie. Podsumowanie projektu.

Bezpłatne webinary z Kariera w Farmacji!

Kiedy? 16, 17, 18 czerwca | godz. 19:00. Wydarzenie składa się z trzech webinarów: „LinkedIn - jak zbudować idealny profil?” - 16 czerwca| godz. 19:00 | mgr farm. Justyna Uman-Ntuk, „Stanowiska w firmach farmaceutycznych” - 17 czerwca | godz. 19:00...