Konkurs "Mistrz Matematyki"

Zapraszamy uczestnictwa w konkursie Mistrz Matematyki! Jest on organizowany na nowym portalu edukacyjnym Mathematics.live, czyli matematycznej odsłonie Dyktanda.pl.

Stypendia dla studentów kierunku lekarskiego i pielęgniarstwa

Zarząd Powiatu Włoszczowskiego zachęca studentów pielęgniarstwa oraz kierunku lekarskiego do składania wniosków o przyznanie stypendium. Nabór wniosków na II semestr roku akademickiego 2021/2022 trwa do 21 lutego 2022 r.

Daj się porwać przygodzie przed kamerą!

Chcemy zaprosić Was do współpracy w zrealizowaniu 5 dwuminutowych filmów o niepełnosprawności i naszym projekcie „Uniwersytet z wyobraźnią”.

Gdyński Biznesplan 2022

Startuje 20. edycja "Gdyńskiego Biznesplanu" - inicjatywy, która od 20 lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Laureaci konkursu do dziś z powodzeniem prowadzą swoje biznesy na bazie unikalnych, autorskich pomysłów.