Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu posiada wolne środki finansowe na przyznawanie bonów na zasiedlenie - dla osób do 30 r.ż. zainteresowanych podjęciem pracy poza miejscem zamieszkania.

Warto wybrać onkologię

Specjalizacje onkologiczne to idealne dziedziny medycyny dla ludzi aktywnych, którzy lubią się rozwijać, są ciekawi nowych odkryć i doceniają współpracę z innymi lekarzami - przekonuje Marta Kurzawa, rezydentka III kliniki Radioterapii i Chemioterapii Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie w Gliwicach.

XIII Studenckie Targi Sztuki

10 grudnia od godziny 10:00 w Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu odbędzie się kolejna, świąteczna edycja Studenckich Targów Sztuki!

Spotkanie z cyklu JAK, GDZIE I KIEDY PRACUJE TERAPEUTA ZAJĘCIOWY?

25 listopada 2022 roku w sali im. Hoyera odbędzie się spotkanie z cyklu JAK, GDZIE I KIEDY PRACUJE TERAPEUTA ZAJĘCIOWY? Budowanie pomostów między studentami i nauczycielami kierunku Terapia zajęciowa a interesariuszami zewnętrznymi.