Warsaw Health Innovation Hub z nową inicjatywą dla młodych informatyków - trwa rejestracja na e-Health Hackathon

Warsaw Health Innovation Hub, Roche Polska i Janssen Polska we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich inicjują wspólny projekt pod nazwą e-Health Hackathon, skierowany do studentów informatyki, bioinformatyki, biotechnologii oraz start up’ów.

Nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim

Zarząd Powiatu w Krasnymstawie ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium na rok akademicki 2022/2023 dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim w uczelni mającej siedzibę na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Warsztaty dla studentów fizjoterapii i początkujących fizjoterapeutów

Podczas teoretyczno-praktycznych Warsztatów #FizjoŚniadanie | Czy to już skolioza czy "tylko" asymetria? zweryfikujesz swoją wiedzę, wymienisz doświadczenia i zdobędziesz nowe umiejętności.

Festiwal Pracy JOBICON

Znalezienie satysfakcjonującej posady jest trudnym zadaniem - szczególnie, gdy ktoś stawia pierwsze kroki na rynku pracy. Jak szybko znaleźć dla siebie intratne oferty zatrudnienia? Najlepiej wziąć udział w Festiwalu Pracy JOBICON!