Poznańska Akademia Wolontariatu

Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO realizuje projekt Poznańska Akademia Wolontariatu. W ramach zadania prowadzone będą szerokie działania szkoleniowe i doradcze, których założeniem będzie zwiększenie kompetencji i umiejętności...

Perspektywy Women in Tech Summit 2022 - ZAPROSZENIE dla studentek i studentów oraz kadry uczelni

Już za chwilę startuje czwarta edycja wyjątkowego wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit 2022, które odbędzie się 7-8 czerwca 2022 w warszawskiej hali EXPO XXI oraz online i gościć będzie ponad 5 000 uczestniczek i uczestników z 50 krajów świata.

GRA O KARIERĘ - Biura Karier dla Ciebie

Drodzy Studenci, z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do wzięcia udziału w corocznym wydarzeniu „GRA O KARIERĘ - Biura Karier dla Ciebie” organizowanym w dniach 16-20 maja 2022 roku!

#FizjoŚniadanie - Warsztaty dla studentów fizjoterapii i początkujących fizjoterapeutów

Podczas Warsztatów #FizjoŚniadanie | Staw skokowy i kompleks stopy zweryfikujesz swoją wiedzę, poznasz proces leczenia na zajęciach teoretyczno-praktycznych z Akademią Rehasport, wymienisz doświadczenia i zdobędziesz nowe umiejętności.