Program stażowy w Kongresie USA i Parlamencie Zjednoczonego Królestwa

Rozpoczęła się rekrutacja do prestiżowego programu stażowego dla polskich studentów, Transatlantic Future Leaders Forum. Na najzdolniejszych czekają staże w Kongresie USA i Parlamencie Brytyjskim.

Jak łatwo rozliczyć podatek?

Co roku Miasto Poznań uruchamia w lutym kampanię rozliczania podatków w Poznaniu, zachęcając do rozliczenia podatku PIT w mieście, w którym faktycznie mieszkamy. W tym roku, w ramach kampanii, organizowany jest dla mieszkańców po raz pierwszy cykl otwartych szkoleń eksperckich na temat: „Jak łatwo rozliczyć podatek?”.

Letni program stażowy Warsaw Site Internship Program

Letni program stażowy Warsaw Site Internship Program (WSIP) skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat uczelni wyższych. Rekrutacja rusza 20 lutego 2023 (aplikować można do 17 marca 2023).

Urząd Miasta Poznania przyjmuje zgłoszenia na płatne staże

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania przyjmuje zgłoszenia na 4-miesięczne płatne staże. Aplikuj do 5 marca!