Webinar dla studentów farmacji - Stażysto: czy jesteś gotowy?

"Stażysto: czy jesteś gotowy?" to bezpłatny webinar składający się z dwóch wykładów: "10 pytań, na które odpowiedzi musisz znać w pierwszym miesiącu stażu" oraz "Apteka okiem młodego farmaceuty". Webinar odbędzie się 12 października 2021 o godzinie 20.00.

Rozwiń swoja firmę w internecie

Pandemia koronawirusa boleśnie dotknęła wiele osób i przedsiębiorstw. Jednocześnie przyspieszyła transformację cyfrową przesuwając klientów do internetu, tworząc zapotrzebowanie na nowe produkty, usługi i rozwijając popyt na sprzedaż i działalność online.

Stypendia dla medyków

Ogłoszenie naboru wniosków o przyznanie stypendium dla studentów kształcących się w roku akademickim 2021/2022 na kierunkach: lekarskim, analityka medyczna, pielęgniarstwo, położnictwo.

Stypendia w ramach programu „Częstochowa dla Medyków”

Jeszcze tylko do 30 września studenci VI roku kierunków medycznych oraz III i V roku kierunków pielęgniarskich, mogą składać wnioski o przyznanie stypendium w ramach programu „Częstochowa dla Medyków”.