Stypendium dla studentów kierunków lekarskiego i pielęgniarskiego

Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium na rok akademicki 2023/2024 dla studentów studiów wyższych stacjonarnych i niestacjonarnych na kierunku lekarskim lub pielęgniarskim na uczelni mającej siedzibę na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Stypendia dla studentów kierunków medycznych, pielęgniarstwa lub ratownictwa medycznego

Gmina Kluczbork ogłasza kolejny - trzeci już nabór na stypendia dla studentów kierunków medycznych, pielęgniarstwa lub ratownictwa medycznego, którzy będą chcieli podjąć pracę w kluczborskim szpitalu.

Postaw na Własność Intelektualną - webinar

Centrum Własności Intelektualnej Politechniki Poznańskiej zaprasza na webinar, który odbędzie się w czwartek 22 czerwca 2023 r. Poruszane zagadnienia dotyczyć będą ochrony własności intelektualnej.

Gorzów Robot Challenge, czyli turniej na robocie chirurgicznym

W gorzowskim szpitalu odbędą się pierwsze ogólnopolskie mistrzostwa na symulatorze robota chirurgicznego. To doskonała okazja, żeby przymierzyć się do chirurgii robotowej i szansa na wygranie kursu w prestiżowym ośrodku szkoleniowym.