Kurs "T4 Travel, Trauma Tropics, Tactics. Wybrane aspekty medycyny podróży i ratownictwa"

Polska Misja Medyczna zaprasza medyków do udziału w Kursie "T4 Travel, Trauma Tropics, Tactics. Wybrane aspekty medycyny podróży i ratownictwa", który odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia br. w Krakowie w Collegium Medicum UJ.

Staże w Urzędzie Miasta Poznania

Urząd Miasta Poznania przyjmuje zgłoszenia na płatne staże: do 15 lutego - 5 osób - Wydział Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej, do 28 lutego - 85 osób - Wydziały i Biura Urzędu Miasta Poznania.

Transatlantic Future Leaders Forum - program stażowy dla najlepszych polskich studentów

Rozpoczęła się rekrutacja do prestiżowego programu stażowego dla polskich studentów - Transatlantic Future Leaders Forum! Na najzdolniejszych czekają staże w Kongresie USA i Parlamencie Brytyjskim.

Darmowy webinar "Integracja Sensoryczna - zacznij od początku"

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii zapraszają na darmowy webinar "Integracja Sensoryczna - zacznij od początku".