Zostań wolontariuszem

Grafika

Interesujesz się działaniami społecznymi?
Chciałbyś wspomóc działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, a nie wiesz jak?
A może poszukujesz nowych wyzwań i ciekawych znajomości?

Zapraszamy na praktyczne szkolenie w ramach Akademii Wolontariatu! Po warsztatach zadziałaj wolontariacko razem z nami na rzecz osób z niepełnosprawnościami angażując się w wybraną inicjatywę!

Zdobądź niesamowite doświadczenia, wiedzę oraz poznaj inspirujących ludzi, których nie powstrzymują żadne bariery

Najbliższy termin szkolenia (do wyboru):
» sobota 9.10 w godzinach 11:30 - 17:30 lub
» wtorek 19.10 w godzinach 14:00 - 20:00

Zapisz się poprzez maila wolontariat@centrumcreo.pl podając w treści swoje dane kontaktowe i wybrany termin.

Czekamy na Ciebie!

Stowarzyszenie Jedna Chwila otwiera się w nowej karcie i Stowarzyszenie CREO

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa. Szkolenie jest bezpłatne.

https://www.centrumcreo.pl/nasze-projekty/akademia-wolontariatu.html otwiera się w nowej karcie

#akademiawolontariatu

Projekt "Akademia wolontariatu" współfinansowany jest ze środków PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.