Praca w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym - spotkanie informacyjne dla studentów pielęgniarstwa

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie III rok i studia magisterskie) na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pracy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym.

Oferta doktoratu w Instytucie Chemii Fizycznej PAN

Instytut Chemii Fizycznej PAN (IChF) oferuje studia doktoranckie w ramach Warszawskiej Szkoły Doktorskiej Nauk Przyrodniczych i Biomedycznych (Warsaw-4-PhD).

17. Areopag Etyczny

Mamy ogromną przyjemność zaprosić studentów IV-VI roku medycyny oraz tegorocznych absolwentów do składania aplikacji na 17. Areopag Etyczny organizowany przez Puckie Hospicjum.

Program inkubacyjny GAEA

Jesteś aspirującym przedsiębiorcą lub innowatorem z przełomowym pomysłem lub pasją do innowacji? A może szukasz zespołu, do którego chciałbyś/chciałabyś dołączyć? Nie szukaj dalej!