Twój BEZPŁATNY MINI MBA!

Fundacja im. Lesława A.Pagi zaprasza Cię do wzięcia udziału w rekrutacji do 18. Edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego.

ALRK to program szkoleniowo-rozwojowy dla młodych ludzi - studentów i absolwentów uczelni wyższych w Polsce i zagranicą, zainteresowanych rynkiem finansowym, ukierunkowanych na zajmowanie wysokich stanowisk w firmach branży. Dla osób, które wiedzą, jak ważna jest współpraca i inwestycja w edukację kolejnych pokoleń.

Poszukujemy przedsiębiorczych, nastawionych na samorozwój młodych ludzi, którzy chcą przeżyć niesamowitą zawodową przygodę! Akademia to networking na najwyższym poziomie z mnóstwem kontaktów do specjalistów w branży. Po ukończeniu Akademii najlepszych z Was zaprosimy do rozpoczęcia swojej kariery w firmach partnerskich.

Akademia opiera się na organizacji w lipcu każdego roku SZKOŁY LETNIEJ, w czasie której odbędziesz intensywne szkolenia z przedstawicielami najlepszych firm na polskim ryku finansowym. Ważnym elementem programu są wieczorne spotkania typu leadership - nieoficjalne i półformalne spotkania z najciekawszymi osobistościami polskiej gospodarki, liderami biznesu, a także z Alumnami programu. Program kończy się finałem na żywo na Sali Notowań GPW / Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Udział w projekcie jest dla jego uczestników BEZPŁATNY

Aplikuj już dziś:
» Więcej informacji
» Aplikacja

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 9 kwietnia 2023 roku!