Różne aspekty radiologii

Baner

Miesiąc Radiologii Polskiej to inicjatywa mająca na celu rozpowszechnianie wiedzy z zakresu diagnostyki obrazowej. Zapoczątkowana została przez RÉSONNEZ, organizację skupiającą lekarzy oraz studentów Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Wydarzenie obejmuje cykl dwunastu wykładów dotyczących różnych aspektów radiologii. Od interpretacji zdjęć RTG, poprzez diagnostykę płuc w tomografii komputerowej, aż po radiologię interwencyjną.

To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Udział w nim potwierdziło już prawie 3 tysiące studentów.

RÉSONNEZ współpracuje z Fundacją Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi - część zysków ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na rzecz Fundacji.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

» Strona internetowa wydarzenia
» Wydarzenie na Facebooku