Konkurs na najlepszą pracę dyplomową tematycznie związaną z Ziemią Jarocińską

4,5 tys. zł przeznaczył burmistrz Jarocina na uhonorowanie autorów trzech najlepszych prac dyplomowych tematycznie związanych z Ziemią Jarocińską. Prace do tegorocznej,  20. już edycji przedsięwzięcia, można składać do 20 listopada.

Organizatorem już 20 edycji konkursu jest Urząd Miejski w Jarocinie, a honorowy patronat nad wydarzeniem promującym młodych mieszkańców Ziemi Jarocińskiej sprawuje Burmistrz Jarocina.

Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie prac dyplomowych (inżynierskich lub magisterskich) tematycznie związanych z Ziemią Jarocińską. Mogą dotyczyć one: ekonomii, prawa, administracji, historii, socjologii, turystyki, marketingu oraz innych dziedzin nauki.

W gminnej inicjatywie może wziąć udział każdy absolwent wyższej uczelni z kraju lub z zagranicy, który obronił pracę dyplomową w roku ogłoszenia konkursu przed upływem terminu przyjmowania zgłoszeń.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne:

I miejsce - 2.000 zł,
II miejsce - 1.500 zł,
III miejsce - 1.000 zł.

W gminnej inicjatywie może wziąć udział każdy absolwent wyższej uczelni z kraju lub z zagranicy, który w tym roku obronił pracę dyplomową. Zgłoszenie można przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Jarocinie (Al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin) lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie (ul. T. Kościuszki 15B). Na kopercie należy zaznaczyć: „Konkurs pod patronatem Burmistrza Jarocina na najlepszą pracę dyplomową tematycznie związaną z Ziemią Jarocińską”.

Wręczenie nagród odbędzie się 27 grudnia podczas oficjalnych gminnych uroczystości Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia