Etykieta nie tylko w biznesie - zapraszamy na cykl szkoleń

Zdjęcie

Zapraszamy na wyjątkowe spotkania poświęcone zagadnieniom protokołu dyplomatycznego i etykiety, które poprowadzi Michał Brzóska - wykładowca protokołu dyplomatycznego i savoir-vivre od przeszło dekady.

Od prawie 14 lat związany z Politechniką Poznańską, ale niejednokrotnie goszczący w murach naszej Uczelni. Jak mówi o sobie protokół dyplomatyczny w jego życiu był prawie od zawsze, a Europejska Akademia Dyplomacji nie jest mu obca.

Michał w tych zagadnieniach czuje się jak ryba w wodzie, zajęcia prowadzi w sposób bardzo przyjazny i zrozumiały. Jak twierdzi: sztuką jest mówić o trudnych sprawach w prosty sposób. Uwielbia poznawać ludzi i kocha zwierzęta.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 5 grudnia 2022 r. w sali C Centrum Kongresowo-Dydaktycznego UMP o godz. 17.00.

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy pod adresem: promocja@ump.edu.pl.

Harmonogram spotkań:

Miejsce:
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP, ul. Przybyszewskiego 37a, sala C (parter).