Spotkanie dla studentów V roku fizjoterapii oraz absolwentów - Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii

Logo

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii serdecznie zaprasza na spotkanie dla studentów V roku fizjoterapii oraz absolwentów 13 czerwca (poniedziałek) o godz. 19.00 (ul. Łomżyńska 1 w Poznaniu).

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii jest jedną z największych firm w Wielkopolsce zajmująca się kompleksową rehabilitacją osób z każdej grupy wiekowej (zarównow zakresie świadczeń NFZ oraz prywatnych) chcąc wyjść naprzeciw studentom ostatniego roku fizjoterapii, którzy w tym roku odebrali, bądź odbiorą dyplom ukończenia studiów oraz prawo wykonywania zawodu organizuje spotkanie ws. możliwości rozpoczęcia kariery fizjoterapeuty.

Podczas spotkania Pan Dyrektor - dr Mateusz Romanowski wraz z zespołem kierowników przedstawią Państwu możliwości zatrudnienia, które oferuje Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii w naszych placówkach w Poznaniu i Śremie oraz w ramach fizjoterapii domowej w 18 powiatach Wielkopolski.

Przedstawimy Państwu:
- warunki finansowe
- zalety pracy w WCF (praca stała lub dodatkowa, różne formy zatrudnienia)
- możliwości kształcenia i rozwoju

Chcesz się zapisać? Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Hubert Zglinicki
tel. 784 088 015