Legalny pobyt podczas studiów - dowiedz się jak

Zapraszamy cudzoziemców studiujących stacjonarnie na na naszej uczelni na spotkanie informacyjne online „Legalny pobyt podczas studiów-dowiedz się jak” organizowane przez Wydział Spraw Cudzoziemców Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach Projektu "Kierunek Wielkopolska. Sprawny Urząd Bliżej Migranta - etap II".

Podczas spotkania studenci będą mogli zdobyć wiedzę na temat legalizacji pobytu w Polsce w czasie studiów, dokumentów niezbędnych do otrzymania Karty Pobytu i najczęstszych błędach popełnianych podczas ubiegania się o Kartę Pobytu

Zaproszeni goście ze Straży Granicznej, Narodowego Funduszu Zdrowia, Urzędu Miasta Poznania oraz Policji przekażą kluczowe informacje dotyczące:

Podczas spotkania będzie udostępniony czat, w którym uczestnicy spotkania będą mogli zadawać pytania.

Spotkanie odbędzie się w dwóch terminach: