III Dni Młodych Liderów Jakości

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

Komitet Organizacyjny III DNI MŁODYCH LIDERÓW JAKOŚCI ma zaszczyt zaprosić Państwa w imieniu Instytutu Nauk o Jakości do udziału w konferencji naukowej, która odbędzie się w dniach 1 i 2 czerwca 2023 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Wydarzenie to obejmuje:

1. XVIII FORUM STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH - prezentacja projektów związanych z obszarami tematycznymi konferencji, realizowanych przez studenckie koła naukowe.
  2. KONKURS PRAC SEMINARYJNYCH - prezentacja prac dyplomowych związanych z obszarami tematycznymi konferencji.

Dla Autorów najlepszych projektów i prac wyłonionych przez jury konkursowe przewidziane są atrakcyjne nagrody!

Obszary tematyczne:

• Bezpieczeństwo, kształtowanie i ocena jakości żywności
  • Bezpieczeństwo, kształtowanie i ocena jakości produktów przemysłowych
  • Konsumenckie uwarunkowania jakości produktu
  • Zarządzanie produktem w rynkowym cyklu życia
  • Innowacyjne materiały i technologie opakowaniowe
  • Zrównoważony rozwój produktu
  • Systemowe zarządzanie jakością

Terminarz:

• do 16 kwietnia 2023 - zgłoszenie udziału i proponowanej formy prezentacji (wystąpienie ustne lub poster)
  • do 20 kwietnia 2023 - przesłanie abstraktu i dokonanie opłaty konferencyjnej
  • do 10 maja 2023 - przesłanie artykułu do publikacji w monografii „Młodzi Liderzy Jakości 2023” – wydanie elektroniczne we wrześniu z nadanym numerem ISBN