Zakończenie IV edycji Akademii FORMEDIS

7 czerwca 2022 r. w murach Centrum Kongresowo-Dydaktycznego odbyło się zakończenie IV edycji Akademii FORMEDIS.

Wręczenie certyfikatów słuchaczom poprzedziła debata Ekspertów w osobach: Prezes Szpitala im. św. Matki Teresy z Kalkuty - Iwona Andrzejczyk-Szawerdo, mec. Patryk Filipiak i mec. Szymon Rajski z Kancelarii Filipiak, Babicz, Partner Zarządzający FORMEDIS - Piotr Magdziarz. Z ramienia Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w debacie wystąpiła Prorektor ds. Organizacji, Promocji i Rozwoju Uczelni, prof. dr hab. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz.

Eksperci debatowali na temat aktualnych problemów dotykających ochrony zdrowia w kontekście planowanych zmian dotyczących modernizacji szpitali oraz jakości w podmiotach leczniczych.

Uczestnicy IV edycji Akademii Formedis
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę uczestników, ekspertów, prowadzących cykl warsztatów w roku akademickim 2021/2022, a szczególne słowa uznania w stronę Zarządu i pracowników FORMEDIS Medical Management & Consulting.