Warsztaty dla studentów fizjoterapii i początkujących fizjoterapeutów

Baner

Podczas Warsztatów #FizjoŚniadanie | Ostry bark zweryfikujesz swoją wiedzę, poznasz proces leczenia na zajęciach teoretyczno-praktycznych z Akademią Rehasport, wymienisz doświadczenia i zdobędziesz nowe umiejętności.

Panel dyskusyjny połączymy z #fizjośniadaniem. Będą czekać na Was pyszne kanapki oraz aromatyczna kawa.

Jesteś studentem? Czeka na Ciebie specjalna zniżka!

Na warsztatach OSTRY BARK podzielonych na część teoretyczną, praktyczną i dyskusyjną dowiesz się m.in.:
• Kiedy powinniśmy skonsultować pacjenta z innym specjalistą?
• Czy orteza jest konieczna po urazie?
• Jak pracować w fazie ostrej, aby zmniejszyć dolegliwości bólowe i zwiększyć zakres ruchu stawu ramiennego?
• Kiedy pracować z pacjentem na stole, a kiedy przejść do terapii aktywnej?
• Jak dobrać ćwiczenia do aktualnych możliwości pacjenta w pierwszej fazie po urazie i zabiegu?

Data: 23.04.2022, godz. 10:00
Czas trwania: ok. 2 godziny
Miejsce: Rehasport na Stadionie Miejskim w Poznaniu
Prowadzący: Paweł Cisowski, Wojciech Stępień