Konkurs EkoMasters

Baner

Zapraszamy do udziału w konkursie z nagrodami finansowymi dla studentów i doktorantów.

Nagrody finansowe otrzymają osoby, które prześlą najciekawszy apelu lub pomysł na zmianę funkcjonowania uczelni, który mógłby skutkować zmniejszeniem negatywnego wpływu funkcjonowania uczelni na środowisko naturalne.

Zgłoszenie, bez względu na wybrana formułę, może mieć co najwyżej 12.000 znaków licząc ze spacjami (około pięciu stron przeliczeniowych). Zgłoszenie może zawierać tabelę lub arkusz kalkulacyjny, która powinna być sformatowana w taki sposób, aby nie przekraczała dwóch stron formatu A4.

Dla najlepszych zespołów przewidziano nagrody:

1. I nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
  2. II nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1000 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
  3. III nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna.

Można wysłać więcej niż jedno zgłoszenie i zdobyć kilka nagród.

Zgłoszenie należy przesłać Organizatorowi do 31 października 2021 roku, do godziny 23.59, przy pomocy formularza elektronicznego Zgłoszenie udziału w konkursie.

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

» Zgłoś udział w konkursie